Pár hodin

Ahoj zdravím všechny vyznavače kaprařiny a IB. Chci se s vámi podělit o krátkou zprávu ze dvou krátkých vycházek, nebo spíše pár hodinových lovech po práci.V týdnu od 15.srpna jsem podnikl dvě pár hodinovky přes noc a ráno vše zabalit a honem do pracovního procesu.

Pár hodin

Ahoj zdravím všechny vyznavače kaprařiny a IB. Chci se s vámi podělit o krátkou zprávu ze dvou krátkých vycházek, nebo spíše pár hodinových lovech po práci.V týdnu od 15.srpna jsem podnikl dvě pár hodinovky přes noc a ráno vše zabalit a honem do pracovního procesu. Vycházky jsem podnikl na malou svazovku nedaleko mého bydliště,místo kde jsem se rozhodl lovit jsem si jezdil dva dny dopředu prokrmovat. V úterý po práci přijíždím na místo kolem 17.hod rychle zjištuji ,že zde nikdo nechytá,vše rychle připravuji,lehce zakrmuji kobrou a nahazuji.

Na tento den připadl úplněk tak očekávám,nebo spíše doufám v nějakého místního mohykána.Do půl noci jsem bez jakéhokoliv kapra a hladina se jeví celkem bez života až se divím.První a poslední jízda mě budí kolem 4hod ranní.Po krásném souboji zdolávám zdravého a bojovného Lysce važícího rovných 10kg.Na tuto vycházku jsem zvolil opět jako v předešlém případě Hotové Boilie Osmotic oriental Spice ve 20mm z kombinací V popky zalité esencí Banán+NHDC.Za další dva dny se na tento revír opět vracím a pevně doufám v lepší úspěch.

Úspěch se celkem dostavil ale největšího kapra zdolávám 8,5kg dalších 5kaprů se pohybuje v rozmezí od 50–70cm,na pár hodin celkem slušné a i na místní poměry,které na tomto revíru panují,škoda jen že se nepovedl větší mohykán,snad příště.Ale celkem začínám být překvapen jak výborně funguje na pár hodinových vycházkách Boilie Osmotic oriental spice opravdu pecka. Užívejte si pomalu končící léto a pomalu se těšte na podzim nejlepší období pro lov kaprů.

A ještě Všem mnoho krásných kaprů
Za IB Žemlička Martin

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.