Pandíkovo jarní chytání

Ahoj IB rodinko. s mými pracovními povinnostmi je to pořád stejné, takže jsem rád za každou hodinu strávenou u vody. Protože je voda stále dost studená, pro svůj lov využívám výhod boilies z řad Cold Water.

Pandíkovo jarní chytání

Ahoj IB rodinko.
s mými pracovními povinnostmi je to pořád stejné, takže jsem rád za každou hodinu strávenou u vody. Protože je voda stále dost studená, pro svůj lov využívám výhod boilies z řad Cold Water.

Pár krásných ryb se mi díky němu podařilo přelstít. Je pravdou, že kapří aktivita je dlouhou dobu nulová a pak přijde ta správná půl hodina, kdy nestíhám běhat k prutům. Možná i díky tomu mám na svém kontě již třetí letošní kapří double. Což je pro mě naprosto fantastické a nemůžu tomu stále uvěřit.

Moje taktika je pokaždé vždy stejná. Pod háček umisťuji jednu kuličku 20mm plovoucího boilies Banana, Monster´s Paradise nebo EliteStrawberry. Popřípadě pomocí Powder pasty zatraktivním. Kolem nahozené montáže přihazuji pár kuliček zimního boilies a pak už se jen modlím ke sv. Petrovi, aby mě potěšil nějakou Big Mamou. Všem přeji jen ty nej zážitky u vody, čus Pandík :-D

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.