Opět ve Francii

Ahoj všem. Posílám zprávu od vody. Začátkem června jsem vyrazil na jednu svazovou vodu do Francie, na několika denní výpravu. Na této vodě jsem nelovil poprvé, a tak jsem vyzkoušel nová místa.

Opět ve Francii

Ahoj všem. Posílám zprávu od vody. Začátkem června jsem vyrazil na jednu svazovou vodu do Francie, na několika denní výpravu. Na této vodě jsem nelovil poprvé, a tak jsem vyzkoušel nová místa. Hladina vody byla hodně vysoko, tak jsem musel mít pruty čtyři metry ve vodě, která měla dvacet stupňů. Panovala velká vedra, která postupem času přecházela ve vydatné deště. I přes to se mi podařilo nachytat pár krásných ryb.

Kromě línů, kteří měli kolem 60–70 cm, nachytal jsem i spoustu kaprů, z nichž ti největší měli 15 kg, 18,60 kg a největší měl 20,80 kg. Vše jsem chytil na boilí značky Imperial baits, konkrétně na 24 mm.Carptract Crawfish nadipované v téže příchuti a boilí vlastní výroby ryba banán, také ve velikosti 24mm. Tuto výpravu hodnotim velice úspěšnou a těším se na další.

Za Imperial Baits tým Petr Langmajer (Lupajz)

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.