Opět se hlásím od vody

Po úspěšném lovu amurů jsem se vydal na pár hodin na svazovou vodu.Opět pouze jeden záběr ale stál za to! Tentokrát jsem zvolil trochu jinou taktiku než podobně. Do vody jsem nevhodil ani jednu kuličku boilie.

Opět se hlásím od vody
Po úspěšném lovu amurů jsem se vydal na pár hodin na svazovou vodu.Opět pouze jeden záběr ale stál za to! Tentokrát jsem zvolil trochu jinou taktiku než podobně. Do vody jsem nevhodil ani jednu kuličku boilie. Místo jsem si nakrmil Amino Peletami 15 a 4mm. Na krmné místo letělo zhruba 10 raket toho peletového mixu.

Jako nástrahu jsem zvolil Hinged Stiff Rig a to na oba pruty. Nástraha byla opět V-popka oranžové barvy v esenci Elite Strawberry. Oba pruty nahodím a nestačí , než jen čekat. Po hodině a půl dostávám opatrný záběr. Ryba spíše jen pomalu jezdí ve vodě , žádný velký odpor necítím. Až u břehu jsem poznal , že se nejedná o malou rybu. Kapr mi u břehu zajel do trsů trav , bál jsem se , že o kapra přijdu. Měl jsem štěstí a kapra jsem podebral. Už když kapra zvedám , poznávám , že váha bude slušná. Kapra změřím , zvážím ,vyfotím a pustím. Jsme opravdu šťastný , neboť jsme ulovil dalšího letošního kapra 15+ ze svazové pískovny! Musím opět vyzdvihnout esenci Elite Strawberry. Tato příchuť mi přináší opravdu krásné ryby. Tak zase někdy u vody :)

Jirka Vanc

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.