Očekávaný podzim

Tolik očekávaný podzim, se pro mě stal nakonec noční můrou. K vodě jsem se kvůli určitým změnám z časových důvodů téměř nedostal a tak jsem v říjnu vše vsadil do dvou krátkých výprav od rána do večera. Místa v hloubce okolo pěti metrů jsem si týden předkrmoval boiliem Elite Strawberry a amino peletami.

Očekávaný podzim

Tolik očekávaný podzim, se pro mě stal nakonec noční můrou. K vodě jsem se kvůli určitým změnám z časových důvodů téměř nedostal a tak jsem v říjnu vše vsadil do dvou krátkých výprav od rána do večera. Místa v hloubce okolo pěti metrů jsem si týden předkrmoval boiliem Elite Strawberry a amino peletami. V den lovu jsem už krmil jen pár kuličkami k montáži. Dlouho se nic nedělo, ale já nepřestával věřit a u vody zůstal až do konce povolené doby lovu. Ještě, že jsem tak učinil, protože ve 21:40 jsem obdržel záběr na 20mm Elite Strawberry a hned po záseku jsem věděl, že jsem natrefil na jednoho z největších kaprů, kterého jsem kdy měl na prutu. Po několika minutách jsem to monstrum podebral a byl neskutečně šťastný, povedlo se mi ulovit obrovského říčního šupináče 106cm 21,6kg! Na druhé krátké výpravě jsem dostal dva záběry na Uncle baits, které jsem poprvé vyzkoušel, ale bohužel jsem o oba kapry přišel. Každopádně toto boilies ještě letos vyzkouším. Za ct-exil Ondra Křížek.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.