Nový člen IB týmu "Švícko"

Je nám velkou ctí, že můžeme v našem Imperial Baits týmu přivítat nového člena, kterým není nikdo jiný, než Milan „Švícko“ Švec. Vynikající kaprař a závodník, který se může pochlubit 10.místem na WCC a především skvělý kamarád a člověk.

Nový člen IB týmu "Švícko"

Je nám velkou ctí, že můžeme v našem Imperial Baits týmu přivítat nového člena, kterým není nikdo jiný, než Milan „Švícko“ Švec. Vynikající kaprař a závodník, který se může pochlubit 10.místem na WCC a především skvělý kamarád a člověk. Milan má na tento rok naplánovaných hned několik zajímavých výprav a tak se můžeme s jistotou těšit na skvělé úlovky. Milánku, přejeme ti mnoho úspěchů v barvách Imperial Baits! „WE LOVE TO FISH.“

..a hned tu máme Milanovu první zprávu z jeho prvního letošního výletu na jezero ve Francii!

Ahoj, zasílam zprávu z únorové kratké výpravy do Francie. 20. února jsem si vyrazil zkrátit zimu do Francie. Původně jsem měl jet na týden, ale kvuli pracovním problémům jsem chytal jen 4 noci. U jezera nás přívítalo deštivé počasí a teploty kolem 2 stupňů… Na této vodě se vůbec nesmí používat čluny ani zavážecí lodičky, takže vše bylo o dalekých náhozech a spombování. Po náročném navození věcí na místo pomocí „trakařů“ jsem se dal do krmení… Večer bylo vše připraveno a pruty na svých místech.

Poprvé jsem na této výpravě použil kuličky Imperial Baits a to Elite Strawberry a Fish. Teplota vody byla pouhé 2 stupně a po celou výpravu neustále pršelo… Za 4 noci se mi povedlo chytit 7 kaprů z nichž největší byl 25,3 kg lysec, který se stal mým novým osobákem… Úplně všechny záběry byly na 20mm Elite Strawberry s 16 mm růžovou V-pop ve stejné esenci

Zdravím, Milan „Švícko“ Švec

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.