Novinka! Scopana Love

Po delší době jsem se k vodě vrátil s kuličkami imperial baits a to hned s novinkou SCOPANA LOVE. Jelikož mám před zahraniční výpravou, tak mě čeká spousta příprav. Proto jsem se rozhodl že k vodě vyrazím jen z pátka na sobotu jen jako odpočinek před rolovaním boilie.

Novinka! Scopana Love

Ahoj po dlouhé době vás zase zdravím.
Po delší době jsem se k vodě vrátil s kuličkami imperial baits a to hned s novinkou SCOPANA LOVE. Jelikož mám před zahraniční výpravou, tak mě čeká spousta příprav. Proto jsem se rozhodl že k vodě vyrazím jen z pátka na sobotu jen jako odpočinek před rolovaním boilie. Po příjezdu na místo jsem hned pod břeh za stulíkové pole naházel pár kuliček SCOPANA LOVE. Pod háček jsem dal 2x20mm a nahodil přímo do nakrmeného místa. Po pár hodinách odpočinku přišel záběr.Sice jediný, ale stál za to! Na konci mé montáže se objevil říční šupináč o váze 16,5 kg. Byl to neskutečný dlouhán ze kterého mam obrovskou radost a o to více že na nové kuličky.
Zas někdy od vody zatím ahoj.
Márty IB TOP!!!

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.