Nové místo na Řece

Ahoj! Zdravím všechny kapraře a členy IB, po delší době se hlásím se zprávou od vody. Při prudkém červencovém ochlazení jsem se rozhodl vyzkoušet nové místo na řece, na kterém jsem dosud nikdy nechytal a to společně s bráchou Martinem. Na tomto úseku jsme chtěli zkoušet štěstí celý týden,ale bohužel jak už to často bývá, pracovní záležitosti nám to nedovolily a tak jsme mohli jezdit jen po práci na přesnočky.

Nové místo na Řece

Ahoj! Zdravím všechny kapraře a členy IB, po delší době se hlásím se zprávou od vody. Při prudkém červencovém ochlazení jsem se rozhodl vyzkoušet nové místo na řece, na kterém jsem dosud nikdy nechytal a to společně s bráchou Martinem. Na tomto úseku jsme chtěli zkoušet štěstí celý týden,ale bohužel jak už to často bývá, pracovní záležitosti nám to nedovolily a tak jsme mohli jezdit jen po práci na přesnočky. Opravdu jsme si to vymyslely nádherně!

Do čtyřech hodin v práci sednou do auta vyrazit na místa,která jsme si neustále krmily,v šest hodin ráno vše zabalit a jet do práce a celý den se pohybovat na stavbě, ale co by člověk pro kapry neudělal…-…Při tomto prudkém ochlazení jsme doufali, že by kapři mohli být aktivní při přijímání potravy…Na tyto vycházky jsme zvolili boilie Elite Strawberry, na které se nám daří chytat spoustu kaprů…Mně se daří ihned první den po příjezdu zdolat pěkného řádkácě o váze 10,90kg a třetí den bojovného šupíka o váze 10kg. Martin bojuje z nezvanými tloušti, kapři se mu podaří jen dva okolo 6kg.

Takže i přes razantní ochlazení aktivita kaprů nebyla zas až taková,ale na nové místo jsme jeli s cílem se pokusit chytit kapra okolo 10kg,to se povedlo a tak jsme byly celkem spokojeni. V nejbližší době se chceme opět na tento úsek vypravit a pokusit se o ty větší jedince,kteří tam plavou. Na této vycházce všem kaprům zachutnalo opět Elite Strawberry a to dvě potápivé kuličky v kombinaci 24mm a 20mm…. Elite strawberry je prostě afrodisiakum pro kapry…

Ať se vám daří nejen u vody! Za Imperial Baits Žemlička Jarda a Martin

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.