Noční akce s Crawfishem

Ahoj všem iIBčkám Po delší době se i já hlásím a přídám nějakou tu zprávu od vody z mého letošního počínání . Vyrazil jsem na jednu noční akci pouze s kuličkami Crawfish a Carptack Amino peletami 4mm které jsem před samotným použitím zatraktivnil Carptrack Amino dipem Crawfish

Noční akce s Crawfishem

Ahoj všem iIBčkám Po delší době se i já hlásím a přídám nějakou tu zprávu od vody z mého letošního počínání . Vyrazil jsem na jednu noční akci pouze s kuličkami Crawfish a Carptack Amino peletami 4mm které jsem před samotným použitím zatraktivnil Carptrack Amino dipem Crawfish . K samotnému krmení jsem volil kuličky u pruměru 20 mm černé a bíle barvy . K vodě jsem přijel před setměním hned po práci, rychle jsem vše postavil, nakrmil, nahodil, uvařil podvečerní kávičku a čekal, co následující noc přinese . Taktika s jedním druhem boilies byla dobrá volba a já nemusel přemýšlet, co tam dám při tak krátké vycházce . Při této rychlovce jsem docílil 2 záběrů na černou verzi kuliček Crawfish .Sice jsem moc nespal, ale co bych pro ryby neudělal. Vyspíme se jindy.

Jiří Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.