Noc je půlka dne

Mám za sebou první letošní delší výpravu a pár vět k tomu jak se (ne)dařilo . Přijel jsem k vodě rychle naložil člun a vyrazil na místo . Bylo volno . Připravil jsem nocleh a pruty.

Noc je půlka dne

Zdravím IB přátele. Mám za sebou první letošní delší výpravu a pár vět k tomu jak se (ne)dařilo . Přijel jsem k vodě rychle naložil člun a vyrazil na místo . Bylo volno . Připravil jsem nocleh a pruty. Zavezl jsem pruty a měl v plánu je tam nechat dokud nepřijde záběr nebo do druhého dne. Chytal jsem na místě které dobře znám. Ke každému prutu jsem po nahození nakrmil půl kilem koulí a čekal …

První záběr přichází hned první večer . Rybu jsem přitáhl ze 150 m jak pytel pilin . U břehu udělala tři větší výpady a byla fuč . Nevadí, aspoň vím že mám ryby na místě a znovu jsem zavezl . Když to tak zhodnotím tak Noc je půlka dne a v tu dobu jsem každý večer a noc hypnotizoval pruty a koukal jestli se nerozjedou . Nachytal jsem pár nasaďáků . Tři kapry jsem si vyfotil do alba. Nejlépe mi fungovala Elite Strawberry na panáčka a různé kombinace průměrů toho to boilies , které mě zatím nenechalo ve štychu a funguje na výbornou .

Mějte se pěkně , užívejte pohodu u vody a ať se daří Aleš Vykopal

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.