Neodolatelný banán

Michal Čulík aka Čuli se po dlouhých pracovních povinnostech konečně dostal na břeh své oblíbené řeky. Hned na první delší výpravě se mu podařilo ulovit několik pěkných kaprů. V hlavní roli opět fenomenální novinka pro tento rok Carptrack Birdfood Banana Cold Water. Toto boilie pracuje ve vodě naprosto fantasticky a můžeme o něm směle prohlásit, že patří k tomu nejlepšímu z produkce firmy Imperial Baits!  

Neodolatelný banán
Michal Čulík aka Čuli se po dlouhých pracovních povinnostech konečně dostal na břeh své oblíbené řeky. Hned na první delší výpravě se mu podařilo ulovit několik pěkných kaprů. V hlavní roli opět fenomenální novinka pro tento rok Carptrack Birdfood Banana Cold Water. Toto boilie pracuje ve vodě naprosto fantasticky a můžeme o něm směle prohlásit, že patří k tomu nejlepšímu z produkce firmy Imperial Baits!

Neodolatelný banán Ahoj kamaradi, posílám krátkou zprávu z 3denní výpravy. Za tu to dobu se podívalo na břeh zhruba 30 kaprů. Zažil jsem neskutečné chvíle, kdy mi vyjely i oba pruty najednou. Všechny kapry jsem pochytal na novinku Birdfood Banana Cold Water 20mm + 16mm Flying Banana Pop Up. Banán mi ukázal svojí sílu ve studené vodě a těším se na další výpravu s touto skvělou kuličkou. O několik ryb jsem ještě přišel. Většinou se mi vypnuli kousek od břehu. To však ke kaprařině patří.

S pozdravem, Čuli

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.