Nedělní Vltava

Ahoj, včera kolem 22 hodiny jsem se vrátil z jednodenní vycházky od řeky Vltavy a domu jsem přijel se štěstím v srdci a s úsměvem ve tváři. Navštívil jsem místo, které s mým kamarádem moc dobře známe a vyzbrojen nejlepším boiliesem co vůbec můžu mít jsem se pokusil přelstít nějakého místního domorodce.

Nedělní Vltava

S krmením jsem to vůbec nepřeháněl a v mém místě, kam jsem se rozhodl nahazovat jsem kobrou rozházel zhruba 4 hrstě boiliesu. Používal jsem boilies Banán a na druhý prut boilies Monsters Paradise, kterému věřím jak ničemu na světě. Ráno před sedmou hodinou jsem dostal záběr od kapříka kolem 8 kg, který mi udělal velkou radost a po dalších třech hodinách ho následoval kapřík zhruba o kilečko lehčí.

Přesně v 11 hodin dopoledne jsem dostal záběr zcela jiné kategorie a po ukrutném souboji jsem dostal na podložku další můj chycený skvost z Vltavy, kterému zachutnalo boilies příchuti Banán. Paradájo pořád mlčelo, ale nakonec mě stejně nezklamalo a kolem 21 hodiny večer přišla jízda i na tento klacek. Opět nádherný souboj, MK III se ohýbala jako luk a já se ještě před setměním mohl pomazlit s posledním kaprem tohoto dne.

Chtěl bych poděkovat bráchovi Ondrovi, že okamžitě přijel a pomohl mi krásnou rybu zdokumentovat. Vím, že se na něj mohu spolehnou stejně jako on na mě.

Honza ,,Drak,, Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.