Nečekané překvapení

Po 6 dnech jsem opět vyrazil na břeh mého revíru. Moje micro-vycházka (cca 8 hodin) bez předchozího zakrmování skončila výborně. Ani jsem nedoufal, že by něco podobného mohlo přijít.

Nečekané překvapení

Po 6 dnech jsem opět vyrazil na břeh mého revíru. Moje micro-vycházka (cca 8 hodin) bez předchozího zakrmování skončila výborně. Ani jsem nedoufal, že by něco podobného mohlo přijít. Když jsem přijel k vodě k montážím jsem nakobroval cca 4–5 hrstí boilie na každý prut. Na levý letělo Monster's Paradise Cold Water a pod háček Monster's Paradise meet Elite 20mm a na druhý ořezaná Elite-Strawberry ala šišojd 15mm na menší bojovníky pro zábavu. Po chvíli přišel na ořezanou jahodu menší násadáček. Po dalších asi 3h krásná jízda, krásný dlouhý souboj na Monster's Paradise meet Elite 20mm + fake corn, přišel tento nádherný lysec s váhou cca 13,5kg. Díky Sv. Petře.

PS: Dnes jsem hodil očko do docházky a na 20 zápisů 5 ryb přes 10 kg + jednoho podruhé. Ještě mě čeká dlouhá cesta, stále tu ještě plavou nějací kapříci, které jsem nechytl . Vydržím a dám tomu čas, zatím mi vytrvalost přinesla uspokojivé výsledky.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.