Na skok s bílým bordelem v patách

Již 4. týden pokračuji ve svých krátkých ale pravidelných vycházkách na svazový stoják. Ne vždy se podaří velká ryba, ale pokud člověk vyráží na 4–6h k vodě nemůže čekat každou návštěvu monstrum. Tentokrát na přelomu měsíce mě začal doprovázet bílý letní sníh. Tedy bílý bordel ze stromů, který kromě toho, že se motá do vlasců, tak obvykle i působí velice negativně na kapří aktivitu. Tato vycházka přinesla pouze dva záběry menších kapříků, ale i přesto jsem si s nimi udělal drobné foto :). V akci opět Monster's Paradise meet Elite.

Na skok s bílým bordelem v patách

Již 4. týden pokračuji ve svých krátkých ale pravidelných vycházkách na svazový stoják. Ne vždy se podaří velká ryba, ale pokud člověk vyráží na 4–6h k vodě nemůže čekat každou návštěvu monstrum. Tentokrát na přelomu měsíce mě začal doprovázet bílý letní sníh. Tedy bílý bordel ze stromů, který kromě toho, že se motá do vlasců, tak obvykle i působí velice negativně na kapří aktivitu. Tato vycházka přinesla pouze dva záběry menších kapříků, ale i přesto jsem si s nimi udělal drobné foto :). V akci opět Monster's Paradise meet Elite.

Za IB letním sněhem zapadaný Pulec :-D

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.