Na druhý pokus

Zdravím vás. Letos jsem se dostal teprve podruhé k vodě. První výprava dopadla neslavně a jediná ryba, která mi zabrala bohužel chvíli nato montáž uřezala.

Na druhý pokus

Zdravím vás. Letos jsem se dostal teprve podruhé k vodě. První výprava dopadla neslavně a jediná ryba, která mi zabrala bohužel chvíli nato montáž uřezala. Na druhé výpravě se mi už nějaké ryby podařilo nachytal. Kvůli vyššímu průtoku jsem byl nucen chytat kousek od břehu. Montáže jsem pouze „zhoupnul“ k patě regulace a na každou zakrmil jen hrstí rozpůlených boilies. Měl jsem sebou dva druhy. Na prut proti proudu jsem krmil Elite Strawberry a na spodní Birdfood Banana Cold Water. Kvůli chladné vodě jsem si nástrahy předem dipoval a plovoučky zalil esencí.

První záběr přišel až druhý den výpravy chvíli po obědě, na prut nahozený proti proudu s panáčkem z 20 mm Elite Strawberry a 16 mm růžovou V- Popkou. Po dlouhém zimním půstu jsem si mohl konečně naplno užívat zdolávání bojovného kapra. Další ryba zabrala v podvečer, tentokrát na prut nahozený po proudu, na kterém bylo nastraženo banánové boilie se žlutou plovkou zalitou banánovou esencí. Další ryby jsem se do konce výpravy už nedočkal, přesto jsem odjel domů spokojený. Daniel Kobr

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.