Na chvilku u vody

Zdravím všechny rybáře. Opět jsem se vydal na chvilku k vodě. Vyzvedl jsem přítelkyni a jeli jsme k vodě. Volba padla opět na mojí oblíbenou velkou svazovou pískovnu. Po příjezdu k vodě jdu nakrmit , volím boilie Elite-Strawberry , na které jsem měl v předešlé době velké množství záběrů. Vezmu tři hrsti do kapsy a jdu nakrmit.

Na chvilku u vody

Zdravím všechny rybáře. Opět jsem se vydal na chvilku k vodě. Vyzvedl jsem přítelkyni a jeli jsme k vodě. Volba padla opět na mojí oblíbenou velkou svazovou pískovnu. Po příjezdu k vodě jdu nakrmit , volím boilie Elite-Strawberry , na které jsem měl v předešlé době velké množství záběrů. Vezmu tři hrsti do kapsy a jdu nakrmit. Na takovou chvilku k vodě moc nekrmím , přijde mi to zbytečné. Jako nástrahu volím Elite-Strawberry s půlkou bílé popky. Vše hodně ořezávám , kulička ve vodě pak rychleji pracuje. Na druhý prut volím totožnou nástrahu , přidávám ještě malé pva , z důvodu vodní řasy v mém lovném místě. Pruty jsou ve vodě zhruba ve 3 hodiny odpoledne.

V 7 hodin odpoledne dostávám pomalý záběr. Ryba moc nebojuje , za 10min je kapr v podběráku a nestačím se divit. Kapra odháčkuji a dám na podložku po zvážení mi váha ukazuje 15,50kg čisté váhy . Byl jsem opravdu šťastný , přítelkyně mi pořídí několik fotografií a kapra pustím. Do konce chytací doby už záběr nepřišel. U vody byl velké tlak , takže se ani není moc čemu divit. Chtěl bych vypíchnout boilie Elite-Strawberry, které mi přináší nespočet záběrů. A konečně pěkného kapra 15+ ze svazové vody! Doufám , že se brzy zase ozvu:)

Jirka Vanc.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.