Větrný víkend

Čau IBčka, strávil jsem se svoji milou víkend na jedné nesvazové pískovně menších rozměrů.

Větrný víkend

Čau IBčka, strávil jsem se svoji milou víkend na jedné nesvazové pískovně menších rozměrů. Voda měla 12st, a tak jsem zvolil více atraktivní krmení a to boilie explosiv stickmix přelité totožným dipem, boilie fish a amino pelety. Po prvních 24hodinach jsme měli na kontě jednoho malého šupináče na jednu 20mm fish. Řekl jsem si, že musím něco změnit, a tak jsem navázal nové montáže a nastražil jsem jednu 16mm pop-up banana obalenou v powder pastě. Montáž jsem poslal pár metrů ke břehu k potopeným větvím a spolu s tím amino pelety obalené v powderu a power powderu banana. Neuběhla ani hodinka a dostávám pomalou jízdu, která se mění v brutální souboj a nakonec krásně zbarvenému lysci vážím 11,64kg při 79cm.

Do konce výpravy nám zbývalo posledních pár hodin, ale my si přáli ještě jednu rybu. Eva si šla lehnout a já se ještě nechával bičovat ledovým větrem, když v tom na Evin prut přichází famózní jízda a jelikož jsem byl rychlejší :Đ tak jsem zdolal šupíka o váze 8,5kg. Opět na 16mm pop-up v powder pastě.

Ať to všem jezdí. Feel good :) Za IB team Jaromír „Jarmil“ Pulda

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.