Martin Pazderka opět boduje!

Letos první výprava na amury a hned se povedla. První chytaní na zig-rig, na který se povedlo pár menších ryb. Ze dna mi přišel docela pěkný kousek o váze 13,50 kg a 98 cm. Tenhle fešák zabral na na tygří ořech s 10 mm banánovou V-popkou.

Martin Pazderka opět boduje!

Letos první výprava na amury a hned se povedla. První chytaní na zig-rig, na který se povedlo pár menších ryb. Ze dna mi přišel docela pěkný kousek o váze 13,50 kg a 98 cm. Tenhle fešák zabral na na tygří ořech s 10 mm banánovou V-popkou. Celou dobu bylo velmi složité prochytat se menšími amury okolo 70cm a menšími kapry, ale nakonec se to podařilo ráno v den odjezdu. Vezli jsme si s sebou asi 300 kg krmení.Hlavně Kukuřici, pšenici, řepku, tygří ořech a asi 2 kg osmotiku Krmili jsme ráno, poledne, a večer pokaždé podle záběrů 20–40 kg.

V týdnu jsem si také vyrazil na krátkou vycházku na Labe, kde se mi na novinku IB Carptrack Crawfish podařilo zdolat dlouhého říčního šupináče.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.