Martin malé Lipno

Super den na Lipně Zdravím všechny příznivce Imperial Baits, po propadáku při první výpravě, kdy ryby byly apatické díky nestálému počasí, a my jsme byli bez záběru, jsem 13. 5. 2017 vyrazil na krátkou půldenní výpravu na malé Lipno. Počasí skvělé, nálada výborná, leč ryby zpočátku nejevily zájem. Po zjištění u kolegů, že berou pouze malé ryby, jsem byl v rozpacích.

Martin malé Lipno

Super den na Lipně Zdravím všechny příznivce Imperial Baits, po propadáku při první výpravě, kdy ryby byly apatické díky nestálému počasí, a my jsme byli bez záběru, jsem 13. 5. 2017 vyrazil na krátkou půldenní výpravu na malé Lipno. Počasí skvělé, nálada výborná, leč ryby zpočátku nejevily zájem. Po zjištění u kolegů, že berou pouze malé ryby, jsem byl v rozpacích.

Jako top nástrahy jsem zvolil 16 boilies IB Carptrack Banana nadipované IB Carptrack NHDC. K tomu jsem zvolil 10 pop pink neutral nadipované taktéž IB Carptrack NHDC. Do PVA bylo přiloženo cca 10 ks boilies IB Carptrack Banana.

Po hodině přichází první záběr, kapřík 58 cm. Po dalším nahození na sebe záběry nenechají dlouho čekat. Při druhém záběru se z vody na nás vynoří krásně stavěný hřbet ryby v kondici v délce 70 cm, váhou 7 kg. Po zdolání a vyfocení první ryby přichází záběr třetí. Zdá se, že se chytil totožný kapr, ale měření prokazuje, že se jedná o jeho kamaráda o velikosti 69 cm
a váhy 6,10 kg. Bohužel počasí je proti dalšímu chytání a schyluje se k velké bouřce, která je k Lipnu příznačná. Za 4 hodiny chytání nádherné zážitky díky IB. Kolem přísedící rybáři jen nevěřícně kroutili očima, že takto velké ryby bez intenzívního zákrmu za tak krátkou dobu, byly chyceny.

S pozdravem a přáním ať to jezdí všem příznivcům IB Martin

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.