Léto za námi, hurá k vodě

Zdravím vás. Léto a prázdniny jsou konečně za námi a já mohl po dvou měsících opět vyrazit k vodě. Během září jsem podnikl tři výpravy, na které jsem si sebou vzal jak doma rolované, tak hotové boilies Monster – Liver o průměrech 20 a 24mm. Počasí bylo jako na houpačce.

Léto za námi, hurá k vodě

Zdravím vás. Léto a prázdniny jsou konečně za námi a já mohl po dvou měsících opět vyrazit k vodě. Během září jsem podnikl tři výpravy, na které jsem si sebou vzal jak doma rolované, tak hotové boilies Monster – Liver o průměrech 20 a 24mm. Počasí bylo jako na houpačce. Na první výpravě jsem se dva dny koupal a opaloval a na druhé o čtyři dny později moknul a klepal zimou.

Co do záběrů byla však ta druhá mnohem úspěšnější a kromě několika kaprů kolem 10ti kg jsem chytil i dva sumce 130 cm a 150 cm, kteří mi luxovali lovné místo v korytě. Z nich jsem moc velkou radost neměl, ale co se dá dělat. Na třetí výpravě koncem září se mi s kapry dařilo už o poznání lépe a k jednookému šupináči se mi podařilo vytáhnout také dva pěkné lysce s váhou přes 15ti kg hranici.

Daniel Kobr

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.