Letní vedra s přítelkyní

Zdravím vás kolegové kapraři, během letních veder jsem k vodě jezdil převážně jen kvůli své přítelkyni, která miluje slunce a opalování. Zatím co ona je v sedmém nebi, já se nemůžu dočkat prvního ochlazení.

Letní vedra s přítelkyní

Zdravím vás kolegové kapraři, během letních veder jsem k vodě jezdil převážně jen kvůli své přítelkyni, která miluje slunce a opalování. Zatím co ona je v sedmém nebi, já se nemůžu dočkat prvního ochlazení. Začátkem září od vody mizí poslední zbytky koupáčů a aktivita kaprů začíná být mnohem lepší. Začínám tedy užívat podzimního rybaření, kdy se k vodě dostanu 2x v týdnu maximálně na noc, více mi zatím pracovní povinnosti nedovolí, ale lepší než kobrou přes záda. ☺

Hned první vycházku se mi povedlo ulovit dva krásné šupináče o váze 15,5kg a 12kg. První zabral na 16mm V-popku nadopovanou v esenci elite a obalenou v IB carptrack liquid pastě. Tuhle kombinaci mám obzvláště rád a vždy jí mám alespoň na jednom prutu. A druhý sebral 20mm Elitku, kterou jsem měl již týden nadipovanou v carptrack elite amino gelu.

Mnoho krásných úlovků a chvil u vody vám přeje Leoš Kubeš

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.