LABETO A JE TO!

Na konci srpna jsem vyrazil na prodloužený víkend na Labe. Tentokrát na jiný úsek řeky, než minule. Nemohl jsem se dočkat, až vyzkouším boilie Monster´s Paradise meets Elite. Tahle kombinace se mi prostě zamlouvala a vzhledem k tomu, že se Max Nollert rozhodl znovu oživit tuto speciální edici

LABETO A JE TO!
Na konci srpna jsem vyrazil na prodloužený víkend na Labe. Tentokrát na jiný úsek řeky, než minule. Nemohl jsem se dočkat, až vyzkouším boilie Monster´s Paradise meets Elite. Tahle kombinace se mi prostě zamlouvala a vzhledem k tomu, že se Max Nollert rozhodl znovu oživit tuto speciální edici, objednal jsem nějaké ty pytle na sklad. Jako krmení jsem opět zvolil mix boilie a aminopelet o průměru 4mm, 15mm a 25mm.
Na jeden prut jsem nastražil jednu 24mm Elite Strawberry a na druhý kombinaci jedné 20mm kuličky Monster´s Paradise meets Elite a 20mm Half & Half Monster´s Paradise. První záběr přišel asi 45min po nahození na Elite Strawberry.
Jednalo se o menšího, ale krásného lysce. Další záběr na sebe nenechal dlouho čekat a na břehu byl šupináč, opět na jahodu. S přibývajícími hodinami se však začala karta obracet. I přesto, že jsem lovil daleko od břehu, kde byl poměrně silný proud, respektive natolik silný, že mi montáže se 170g olovy slušně cestovaly, se stále více záběrů dostavovalo na kombinaci Halfky a Monsterś Paradise meets Elite.

Když jsem si tuto nástrahu ve vodě zkoušel, tak bylo jasně vidět, že se bude ve vodě poměrně velkým způsobem pohybovat. Návazec jsem zatížil těžkým bročkem, aby tolik necestoval, ale nástraha samotná musela na dně úplně tancovat. Kaprům jsem se tím ale trefil zcela zásadně do chuti.

Nakonec jsem tímto způsobem chytal na oba pruty a byla to opět paráda. Nachytal jsem více, než 20 krásných zdravých kaprů a povedlo se i několik lepších. Opět se ukázalo, že je dobré na výpravách experimentovat a nebát se zkusit nové věci.

Na neutrální Half & Half nástrahy od Imperial Baits se v poslední době nachytalo mnoho ryb a osobně se je s sebou beru již na každou výpravu. Nebojte se vyzkoušet a budete překvapeni! Za Imperial Baits CZ/SK, David Fořt

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.