Labe

Tento víkend jsem vyrazil sám na 40 hodin na Labe. Začátek výpravy neproběhl podle mých představ. Předpověď počasí, která hlásila velké ochlazení a jestě k tomu kvůli velkému stupni dopravy jsem přijel na místo asi půl hodiny před setměním.

Labe

Ahoj všichni, Tento víkend jsem vyrazil sám na 40 hodin na Labe. Začátek výpravy neproběhl podle mých představ. Předpověď počasí, která hlásila velké ochlazení a jestě k tomu kvůli velkému stupni dopravy jsem přijel na místo asi půl hodiny před setměním. Pruty jsem nahazoval už za tmy a ke každému prutu jsem hodil 2 hrsti pelet. První záběr přišel na moji oblíbenou nastrahu Monster's paradise meets elite asi v půl sedmé ráno a po krásném souboji se na hladině objevil krásný 11,5 kg těžký šupináč, který mě moc potěšil. Další dva záběry jsem měl do 12 hodin a to oba dva od tloušťů, ve 14 hodin jsem vypnul nad podběrákem krásného špígla, což mě zamrzelo, ale o hodinu později mi přišel razantní záběr a v podběráku jsem měl krásného kapra. Po zvážení, jenž dopadlo nad očekávání a váha ukázala krásných 9,5 kilo, jsem rybu vyfotil samospouští a pustil zpět do svého domu v hlubinách této krásné řeky.

Opět jsem nastražil 24 mm kouli Monster's paradise meets elite a čekal co se bude dít, ani mě nenapadlo že další záběr přijde 15–20 minut po náhozu a zákrmu dvou hrstí pelet. Když jsem se koukal při prvním pípnutí hlásiče na špičku prutu, myslel jsem si že to bude opět tloušť, ale po záseku bylo jasné, že na prutu je slušná ryba a po deseti minutovém souboji jsem vážil krásného necelých 15 kilogramů těžkého šupináče a nemohl jsem uvěřit jak krásnou, i když propršenou výpravu zažívam. Další záběr opět na stejný prut přišel ve 21 hodin a na podložku se kouknul 7 kilový kapřík…krásné přání na dobrou noc od svatého Petra a budíček od něj byl také krásný a to v podobě vysokého špígla, všechno hezké jednou končí a tak i moje čtyřicetihodinovka končí a já jedu zpět domů, abych stihnul fotbalový zapas.

Domino

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.