Květnová těžba

Poslední týden v květnu jsem vyrazil na pískovnu za kapry. První 3 dny ryby reagovaly skvěle na předložené krmení. Záběrů bylo hodně, v noci někdy až moc :). Bohužel poté přišlo očekávané oteplení a během jednoho dne se voda dostala na 19°C. Kapřiska se stáhli do mělčích partií a začalo jejich podvodní milování…

Květnová těžba

Poslední týden v květnu jsem vyrazil na pískovnu za kapry. První 3 dny ryby reagovaly skvěle na předložené krmení. Záběrů bylo hodně, v noci někdy až moc :). Bohužel poté přišlo očekávané oteplení a během jednoho dne se voda dostala na 19°C. Kapřiska se stáhli do mělčích partií a začalo jejich podvodní milování… Zbylé 3 dny jsem přes den zkoušel všechno možné, ale záběry přicházely jen v noci, a to ojediněle. Nicméně jsem rád, že se povedlo chytit ideální dobu před třením. Nejúspěšnějsí nástrahou Carptrack boilies – Elite Strawberry a Monster-Liver doplněné reflexními V-pops.

S přicházejícím létem přeji Všem mnoho úlovků! Napnuté vlasce! Martin Kamp

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.