Kůča řádí na srpnové řece

Na konec srpna jsem měl naplánovanou devíti denní výpravu. Ochlazení a zhruba dva dny trvající deště, které přišly po úmorných vedrech mě táhly k vodě jako magnet. Lovit jsem chtěl začít na řece s tím, že když nebudu mít tři dny záběr, přestěhuju se na jiný úsek řeky, po případě na svazovou pískovnu.

Kůča řádí na srpnové řece

Začátek chytání mi znepříjemňoval silný proud a plno větví plovoucích po hladině, ze kterých jsem neměl zrovna radost. Jako nástrahu jsem použil boilie Elite strawberry o průměru 24mm, na které jsem za šest dní ulovil třináct kaprů, z toho dva kolem 8 kilo a jednoho fešáka s váhou 17,5 kilo. Po šesti dnech na řece jsem se přestěhoval na pískovnu, na které jsem strávil tři dny. I zde kaprům chutnalo boilie Elite strawberry. Ulovil jsem několik menších ryb, včetně deseti kilového lysce a dvanáct kilo šupika, takže jsem od vody odjížděl spokojeně. Přeji ať se všem daří. Kůča

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.