Krátkodobé vycházky na stojaté vody

Letošní sezona je pro mě velmi zajímavá. Neuvěřitelným způsobem se mi daří při každé krátké vycházce udělat alespoň 2–3 záběry od větších kusů. Na každou výpravu si brávám tajemné kuličky Elite-Strawbery 20mm doplněné o obalovací, velmi atraktivní a úspěšnou pastu, dále plovoucí nastrahy v různých esencích a kombinacích.

Krátkodobé vycházky na stojaté vody

Letošní sezona je pro mě velmi zajímavá. Neuvěřitelným způsobem se mi daří při každé krátké vycházce udělat alespoň 2–3 záběry od větších kusů. Na každou výpravu si brávám tajemné kuličky Elite-Strawbery 20mm doplněné o obalovací, velmi atraktivní a úspěšnou pastu, dále plovoucí nastrahy v různých esencích a kombinacích. Podařilo se mi nachytat neuvěřitelné množství ryb různých velikostí, i když jsem se k vodě zatím nedostal na více jak 3–4 dny. Přesto jsem dokázal vždy takovou krátkou výpravu zúročit na maximum. Vždy je dobré věřit v to co člověk dělá a důležité je především věřit svým nástrahám. Chtěl bych poděkovat novému distrubutorovi značky Imperial Baits, která díky němu i nadále zůstává v České Republice a na Slovensku.

V brzké době mě čekají 2 výpravy, jedna opět kratší akce, ale pak již dlouho očekáváná výprava na Toavčovská jezera, ze které vám zprostředkuji i malý online report přímo z místa dění ze břehů Tovačova.

Kaprařina je krásný sport a relax . Všechny vás zdraví, Jirka Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.