Krátká vycházka

Ahoj zdravím všechny příznivce kaprařiny a IB. Hlásím se ze zprávou s krátké vycházky, kterou jsem podnikl s přítelkyní na svazovku cca 20 hodin. Po dvou předešlých výpravách na Labe s bratrem Jardou jsem se rozhodl jen pro takto krátký lov. Tuto vycházku jsem si naplánoval takřka z hodiny na hodinu. V sobotu po příjezdu z práce kolem oběda,rychle vše potřebné balím do auta, s přítelkyní společně poobědváme a vyrážíme. Od této vycházky jsem si sliboval akorát to, že se krásně vyspíme a odpočineme si v přírodě.

Krátká vycházka

Ahoj zdravím všechny příznivce kaprařiny a IB. Hlásím se ze zprávou s krátké vycházky, kterou jsem podnikl s přítelkyní na svazovku cca 20 hodin. Po dvou předešlých výpravách na Labe s bratrem Jardou jsem se rozhodl jen pro takto krátký lov. Tuto vycházku jsem si naplánoval takřka z hodiny na hodinu. V sobotu po příjezdu z práce kolem oběda,rychle vše potřebné balím do auta, s přítelkyní společně poobědváme a vyrážíme. Od této vycházky jsem si sliboval akorát to, že se krásně vyspíme a odpočineme si v přírodě.

Na tuto výpravu jsem se rozhodl vyzkoušet pro mně zatím nechytané boilie Osmotic oriental spice.Na místo dorážíme kolem 15hod,vše se jeví celkem dobře zatím zde nikdo nechytá,a tak si ihned vybírám místo k lovu a lehce si prokrmuji místa několika kuličkami boilie.Po přípravě prutů nahazuji, a ani v záběr od kapra moc nedoufám v úmorném vedru.Kolem 9hod večerní vytahuji pruty a měním kuličky za čerstvé na noc.První záběr přichází kolem 11hod večerní ale o kapra bohužel přicházím,ale zdál se být malý,opět nahazuji na stejné místo a lehce dokrmuji.Další záběry přicházejí v rozmezí 2hodin po sobě až do 6hod ranní.Za tuto krátkou vycházku se mi podařilo udělat 5záběru ale celkem na podložce skončily jen 4kapři ,první dva z nich vážili kole 4kg a dva slušnější o váze 9,60kg a 10,80kg.Podle mého názoru na 20.hodinovou vycházku celkem pěkný výsledek.Na tuto vycházku jsem zvolil Hotové boilie Osmotic oriental spice ve 20mm provedení,které jsem přizvedl na panáčka za pomocí V popky 16mm zalité esencí broskev.Tato kombinace fungovala skvěle i v extrémně teplé vodě což sem ani nečekal.

Všem přeji hodně krásných dnů u vody, a pěkných kaprů Petrův Zdar Za IB Martin Žemlička

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.