Krátká vycházka za úplňku

Za plného úplňku měsíce jsem vyrazil k vodě na svůj oblíbený svazový revír. Jak je mým zvykem opět na krátkou vycházku. A již nyní můžu prozradit, že rybačka to byla výborná. Nejvíce záběrů bylo na IB Fish 20 mm a já si jí tak zařadil do svého žebříčku top nástrah.

Krátká vycházka za úplňku

Za plného úplňku měsíce jsem vyrazil k vodě na svůj oblíbený svazový revír. Jak je mým zvykem opět na krátkou vycházku. A již nyní můžu prozradit, že rybačka to byla výborná. Nejvíce záběrů bylo na IB Fish 20 mm a já si jí tak zařadil do svého žebříčku top nástrah.

Jako obvykle jsem nelenil a přivstal si. Ráno v 03:25 jsem už stál na břehu a připravoval si svá krmná místa pro přicházející den. Jedno místo jsem silně prokrmil IB Fish 20 mm a na druhý flek letěl Monster’s Paradise 20 mm.

Netrvalo dlouho a přišel první záběr od menšího kapříka na Monster’s Paradise meet Elite 20 mm. Kolem deváté hodiny se rozjíždí prut s Fishkou. Od prvního kontaktu je znát, že se jedná o pěknou rybu. Krásný souboj jsem šťastně zakončil podebráním nádherného lysce s váhou 13,1kg. Místní lysci jsou si tak podobní, že občas musím hodně studovat, abych poznal zda jsem ho již nechytil. Po důkladném porovnání fotek jsem zjistil, že tento lysec je na mé podložce skutečně poprvé a zaradoval se.

V průběhu dne jsem udělal celkem 8 záběrů. Tentokrát vyhrávala IB Fish 20mm. 6 menších kaprů mě udržovalo v bdělosti po celý den. Po obědě jsem pak bohužel přišel o krásného šupíka odhadem kolem 10–11kg těsně před podběrákem. Tak snad zase příště.

Za IB Lukáš Pulec

Tady malý bonus :-). Pár kreativních fotek z kolekce Dark Side of Carpfishing.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.