Krátká vycházka k řece

Není nic lepšího, než po práci jet domů, dát sprchu najíst se rychle hodit věci do auta a směr řeka Morava a pokusit se ulovit alespon nějakou rybku . Pro tento šprým na řece jsem si řekl, že vyzkouším pop-up nástrahy a to Carptrack Worm -Up 16mm ve stejnojmeném carptrack amino gelu Worm up.

Krátká vycházka k řece

Není nic lepšího, než po práci jet domů, dát sprchu najíst se rychle hodit věci do auta a směr řeka Morava a pokusit se ulovit alespon nějakou rybku . Pro tento šprým na řece jsem si řekl, že vyzkouším pop-up nástrahy a to Carptrack Worm -Up 16mm ve stejnojmeném carptrack amino gelu Worm up. Výsledkem za 20 hodin lovu byly 4 záběry od cejnů a jeden pěkný kapřík, který mi udělal velkou radost . O to větší jsem ji měl , že byl kapřík uloven na druh boilies který docela málo používám. Inu jednou za čas to neuškodí a o překvapení je postaráno. At vám to jezdí!

Jirka „Kopržel“ Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.