Krátká vycházka na 24 hodin.

Máme říjen a to je to pravé počasí pro lov kaprů. V pátek po škole jsem se vydal na krátkou vycházku na 24h. Po příjezdu na místo jsem použil svoji oblíbenou strategii.Do vody letělo asi 20 raket Amino pelet. Nástrahu na  takto krátkodobý lov se snažím maximálně zatraktivnit. Použil jsem moje oblíbené oranžové popky v esenci elite strawberry.

Krátká vycházka na 24 hodin.

Máme říjen a to je to pravé počasí pro lov kaprů. V pátek po škole jsem se vydal na krátkou vycházku na 24h. Po příjezdu na místo jsem použil svoji oblíbenou strategii.Do vody letělo asi 20 raket Amino pelet. Nástrahu na takto krátkodobý lov se snažím maximálně zatraktivnit. Použil jsem moje oblíbené oranžové popky v esenci elite strawberry. Pruty nahodím , jdu postavit bivak a nestačí jen čekat.Snad po 30-timin mám záběr , ryba si razantně bere z navijáku.

Již předem tuším , že se jedná o lepší rybu.Kapra jsem zdolával snad 30-timin. Poté co jsem ho dostal do podběráku jsem byl mile překvapen Kapra odhaduji tak na 14–15kg. Když kapra zbavuji háčku všímám si jeho velké šířky. Po zvážení a odečtení saku váha ukázala 17 kg. Jsme opravdu šťastný , neboť v průběhu měsíce se mi podařilo zdolat už 3. rybu přes 15 Kg s našich svazových pískoven.

Radost ale klesá po uplynulé době. Kapr byl asi osamocen a nějak potuloval s mém lovišti , protože do konce výpravy už žádný záběr nepřišel. Ale i tak jsem šťastný , druhé ráno vše balím a vyrážím na brigádu. Asi jako v každé mé zprávě od vody , opět musím pochválit esenci elite strawberry všechny 3 velké ryby co jsem za poslední krátké vycházky ulovil byli na tuto příchuť. Vetšinou se jednalo o Pop-up prezentovanou na chod rig.

Zase někdy u vody Jíří Vanc.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.