Krásný víkend s Monster Liverem

Čas letí jako šílenec a je tomu již více než týden, co jsem se se Šárkou vrátil od jednoho krásného Labského ramene, kde se nám podařilo nachytat ryby.

Krásný víkend s Monster Liverem

Čas letí jako šílenec a je tomu již více než týden, co jsem se se Šárkou vrátil od jednoho krásného Labského ramene, kde se nám podařilo nachytat ryby. Byly spíše menší, ale zato nádherné a určitě stály za to. Sice nám čas vyhrazený pro ryby utekl jako voda, ale určitě se sem zase vrátíme a už teď se na to těšíme.

Hned po dalším pracovním hektickém týdnu jsem se s kamarádem dohodl, že strávíme víkend na jedné překrásné svazové vodě a pokusíme se přelstít jednoho ze zdejších krásných lysců, na které mám spadeno již delší dobu!!! V pátek jsme se sešli na předem domluveném místě. Nejprve jsem si vodu pár náhozy proházel. Potřeboval jsem najít stará dobrá místa, kde je dno sice na malém kousku tvrdé, ale stačí na to, abych bezpečně umístil montáže tam, kde je chci přesně mít a odkud moc dobře vím, že na sebe záběr nenechá dlouho čekat.

Jako nástrahu jsem samozřejmě zvolil jednu z naprosto nejvybroušenějších pecek, jakou můžu pod háček prostě pověsit a to není nic jiného než boilies Monster Liver!!!!!!!!!! Již první večer jsem dostal na břeh krásného kapra, kterého po chvilce následovali menší kapříci, ale na první den jsem to hodnotil jako super podvečer. Ráno jsem měl ale radost mnohem větší, když jsem dostal krásnou jízdu a v podběráku skončil fantastický řádkáč nádherných rozměrů. V ten samý den jsem dostal ještě přesně ve 23:50 slušný záběr a na podložce se už válel další krásný šupináč, takže super a já jsem si mohl jít na chvilku odpočinout, než ve 4 ráno budu zase vstávat a nahazovat.

Budík snad zazvonil hned, jak jsem se zavrtal do spacáku, a tak jsem sice s 15 minutovým nadáváním vstal, nahodil klacky a odebral se ještě do věčných rybářských lovišť ☺. Ze spánku mě vytrhl asi po 3 hodinách zvuk hlásiče a já měl na prutu dalšího nádherného lysce, který se mi ale bohužel zamotal do vázky!!!!!!! No nic, do trenýrek a šel jsem pro něj……ranní hygiena je přeci důležitá ☺. Kapr byl zamotaný ve větvi spadlé do vody za starou utrženou montáž a tak jsem ho vyprostil z nebezpečí, udělal krásnou fotku a pustil jej zase domů. Překvapením pro mě bylo, když jsem zhruba 3 hodiny do odjezdu domů udělal záběr od jesetera, ze kterého jsem sice takovou radost neměl, protože bych byl radši za nějakého dalšího lysce, ale vzhledem, že je to můj první na svazovce, tak jsem to překousl úplně v pohodě a mohl jsem jet domů.

Neumím ani popsat, jak moc rád chytám na boilies Monsters Liver a mohu jen říct, že ten kdo nevyzkoušel, nepochopí. ☺ Honza „Drak“ Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.