Královna řeky Vltavy

Neuvěřitelný úlovek se povedl našemu kamarádovi a spolupracovníkovi Žabákovi na pražské Vltavě! Po několikaletém snažení, kdy byl dosud jeho největším vltavským úlovkem šupináč 13kg se mu tento týden podařilo ulovit něco neskutečného! Žabák se sveřepě držel svého snu ulovit na Vltavě kapra přes 15kg. Nereagoval na pozvání svých kamarádů lovit na Labi nebo jiných vodách, kde byla šance ulovit trofejního kapra mnohem větší. Posledních pár týdnů chytá Žabák na produkty Imperial Baits.

Královna řeky Vltavy

Neuvěřitelný úlovek se povedl našemu kamarádovi a spolupracovníkovi Žabákovi na pražské Vltavě! Po několikaletém snažení, kdy byl dosud jeho největším vltavským úlovkem šupináč 13kg se mu tento týden podařilo ulovit něco neskutečného! Žabák se sveřepě držel svého snu ulovit na Vltavě kapra přes 15kg. Nereagoval na pozvání svých kamarádů lovit na Labi nebo jiných vodách, kde byla šance ulovit trofejního kapra mnohem větší. Posledních pár týdnů chytá Žabák na produkty Imperial Baits. Během této doby se mu podařilo ulovit několik kaprů, včetně šupináče 9,5kg. Ta opravdová pecka přišla v pondělí 13.7.2015 ve večerních hodinách. Po dlouhém boji podebral opravdovou „královnu“ řeky Vltavy o délce 94cm a hmotnosti 18,10kg!!! Jedná se o jednoho z největších regulerně zdokumentovaných kaprů z této krásné řeky. Opravdový poklad!

Žabáku, blahopřejeme a děkujeme, že jsi se držel svého snu a vyjevil nám tajemství této nádherné řeky. Kapr nenesl známky jakéhokoliv dřívějšího ulovení a možná se ocitl na břehu úplně poprvé. Úspěšnou nástrahou byla 20mm kulička fantastické nástrahy Imperial Baits – Elite Strawberry!

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.