Kluci, holky hurá k vodě!

Opět kratoučká rybačka tentokrát s rozsáhlím doprovodem. Dětem se u vody vyloženě líbilo a ted už mě moc nechtějí pouštět samotného. Krásné počasí doprovázené ještě obdobím před třením. Bohužel selátko se nepodařilo ale vůbec to nevadí, dva pěkní kapříci přece jen ochutnali naše kuličky Monster's Paradise meet Elite a dostali se na podložku.

Kluci, holky hurá k vodě!

Opět kratoučká rybačka tentokrát s rozsáhlím doprovodem. Dětem se u vody vyloženě líbilo a ted už mě moc nechtějí pouštět samotného. Krásné počasí doprovázené ještě obdobím před třením. Bohužel selátko se nepodařilo ale vůbec to nevadí, dva pěkní kapříci přece jen ochutnali naše kuličky Monster's Paradise meet Elite a dostali se na podložku. Úspěšnou montáží zůstává Nash Twister č. 7 s rovnátkem ze šmršťovačky na šnůrce Nash Combilink. Tato montáž se mi velice osvědčila na stojatých písčitých vodách ale doporučuji nepoužívat na řeky, na řekách používám klasicu CRU Centurion. Příběh pokračuje a já stále čekám jaký poklad mi tento revír vydá, doufejme, že to bude něco pěkného :).

Nenechávejte své děti doma! U vody je přeci nejlíp!

Za IB, Lukáš Pulec

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.