Kaprařina v horkých letních měsících? Žádný problém

Zdravím všechny slušné rybáře a kamarády. Přes drobné osobní potíže a problémy v práci jsem si myslel, že se dlouho k vodě nepodívám. Nastal však volný víkend a já jsem prostě musel k vodě vyrazit, rybářský zápal byl zkrátka silnější…

Kaprařina v horkých letních měsících? Žádný problém

Ted už k samotnému rybolovu. Počítal jsem s nízkou aktivitou ryb vzhledem k tropickému vedru, snad ještě většímu, něž které jsem zažil nedávno na Tovačově. Mým cílem bylo udělat alespoň jeden záběr, to se také splnilo a ve finále jsem byl mile překvapen, že se tak stalo během horkého nedělního odpoledne. I když to byly záběry od kaprů menších váhových kategorií, v tomto počasí to byly velmi cenné ryby. První kapřík se nechal zlákat na moji asi poprvé použitou koncovou sestavu Zig Rig, kde na konci udice byla žlutá V-pops 20 mm v esenci banán, okořeněnou o sladidlo NHDC. Karta vyšla na výbornou. Druhý prut jsem položil na dno s 20 mm kuličkou Osmotic-spice 20 mm a též to byla správná volba nástrahy. Jsem rád, že jsem strávil takto krásnou nedělní pohodu u vody. Při odjezdu jsem i přes obrovské spalující vedro odjížděl s úsměvem na tváři a spokojeností, krásné fotky jsou tomu důkazem.

Za Imperial Baits zdraví Jiří Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.