S kamarádem u vody

Vydal jsem se s kamarádem na víkend k vodě. Kapři moc nespolupracovali , spíše pouze menší dorostenci. Zkusil jsem se věnovat lovu amurů.Na vodě jsem si našel vhodná místa k lovu.Jako nástrahu jsem zvolil oranžové V-popky , které jsme zaléval esencí Elite Strawberry. Tyto plovoucí kuličky jsem prezentoval na návazci Chod Rig.

S kamarádem u vody
Zdravím Vydal jsem se s kamarádem na víkend k vodě. Kapři moc nespolupracovali , spíše pouze menší dorostenci. Zkusil jsem se věnovat lovu amurů. Na vodě jsem si našel vhodná místa k lovu. Jako nástrahu jsem zvolil oranžové V-popky, které jsme zaléval esencí Elite Strawberry. Tyto plovoucí kuličky jsem prezentoval na návazci Chod Rig. Jako krmení jsem zvolil mix partiklu. Jako první zákrm jsem dal zhruba 5kg partiklu, který jsme zasypal přímo na montáž.

Zhruba po 14-ti hodinách jsem dostal první záběr, bohužel jsem amura podcenil a měl jsem hodně dotaženou brzdu. Amur mi při prvním
výpadu přetrhl celou montáž. Prut jsem znovu zavezl a čekal, asi po 2 hodinách přišel druhý záběr. Tentokrát jsem se ponaučil a
při zdolávání jsem byl opatrný. Po chvilce skončil v podběráku slušný amur , který měl zhruba 9kg. Po té se celý den nic nedělo.
Večer přichází razantní záběr , nejdříve se myslím že zdolával kapra. Po slušném boji mi kamarád podebral opravdu pěkného amura. Než
jsme amura stihli zbavit háčku tak kamarádovi zlomil podběrák, hold i to se stane neboť amur dováděl jak steklý. Po změření a zvážení jsem měl tu čest se vyfotit s přes metr dlouhým amurem, který vážil bez mála 11kg. Výprava se pro mě stala velice úspěšnou. I tento amur neodolal V-popce oranžové barvy v esenci Elite Strawberry. Tak zase někdy u vody :)

Jirka Vanc

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.