Jaro je tady! – IB Team Italy

Jaro je tady a tak jako každý rok, i letos jsem si vzal týden dovolené, abych mohl s ostatními členy teamu vyrazit na výpravu. Poté, co jsme dorazili k jezeru, velmi rychle jsme zjistili, že hladina vody je velmi vysoko. Předpověď počasí navíc slibovala déšť i nadále.

Jaro je tady! – IB Team Italy

Jaro je tady a tak jako každý rok, i letos jsem si vzal týden dovolené, abych mohl s ostatními členy teamu vyrazit na výpravu. Poté, co jsme dorazili k jezeru, velmi rychle jsme zjistili, že hladina vody je velmi vysoko. Předpověď počasí navíc slibovala déšť i nadále. Hladina vody byla již tak vysoko, že kapři mohli najet do rákosí na mělčinách. A právě tam jsme chtěli umístit naše nástrahy! Rozhodli jsme se pro větší množství boilie IB Carptrack Elite, ryba a banán o průměru 24mm, které jsme rozházeli před rákosí.

Ptáte se proč 24mm? Chtěli jsme eliminovat bílou rybu, která se v rákosí pohybovala. Tyto nežádoucí ryby jsme na našem místě krmit nechtěli. Na mou banánovou Pop Up reagovaly ryby perfektně! Uprostřed týdne přišla dešťová fronta, která zvedla hladinu jezera o dalších 60–70cm. Zároveň se však začala zvedat frekvence záběrů! Skvělý týden se blížil ke svému konci. V rychlém sledu za sebou přišly mohutné ryby – 22 a 23 kg! Tímto úlovkem nasadil Claudio Ghirardi naší výpravě korunu!

Na závěr ještě přikládám vykrmeného zimního šupináče a první kapr, kterého ulovil Andrea Begarelii na své nové MAX NOLLERT Temptation TEN – 10ft/3lb. Krásný prut s nádhernou akcí! Korková rukojeť – miluji tenhle styl prutu. A aby bylo vše perfektní, nesmí chybět Imperial Fishing Rod Bands

IB Team Italy

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.