Jarní lov

Konečně nám skončila zima a já se dostávám na několik krátkých vycházek k vodě. Vybral jsem si revír kousek od mého domova. Je to hezká voda, ale většinou to tu funguje tak, ze co místní rybáři chytí, to už zpět nepustí.

Jarní lov

Konečně nám skončila zima a já se dostávám na několik krátkých vycházek k vodě. Vybral jsem si revír kousek od mého domova. Je to hezká voda, ale většinou to tu funguje tak, ze co místní rybáři chytí, to už zpět nepustí. První vycházka byla spis poznávací. Šlo mně o to najít místečko, kde nebudu rušen od místních masařek a budu se moct věnovat lovu.

Místo jsem našel kousek od potopeného stromu s hloubkou okolo dvou metrů. Dařilo se mi místo pravidelne prokrmovat a dvakrát v týdnu pokoušet štěstí. Par kusů se mi povedlo ulovit a měl jsem z nich opravdu velkou radost. Všechny kapry jsem ulovil na žlutou V- pop v esenci Elite obalenou v Carptrack Powderu. Všem přeju hezké zážitky u vody.

Za IB Barošák

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.