Itálie

Ahoj, posílám krátký report po návratu z Itálie. První den po příjezdu přišla prudká změna počasí a to ze slunečna a 25 stupnů na déšt mlhu a teploty kolem deseti stupnů. Kapří kamarádi na to nereagovali dobře a i přez veškerou snahu jsem za 4 dny neudělal záběr od kapra. Pátý den jsem během dvaceti hodin dostal na podložku tři kapříky. Prvnímu zachutnal panáček ELITE STRAWBERRY s V-POPS v téže esenci. Šupík vážil rovných 23 kg.

Itálie

Ahoj, posílám krátký report po návratu z Itálie. První den po příjezdu přišla prudká změna počasí a to ze slunečna a 25 stupnů na déšt mlhu a teploty kolem deseti stupnů. Kapří kamarádi na to nereagovali dobře a i přez veškerou snahu jsem za 4 dny neudělal záběr od kapra. Pátý den jsem během dvaceti hodin dostal na podložku tři kapříky. Prvnímu zachutnal panáček ELITE STRAWBERRY s V-POPS v téže esenci. Šupík vážil rovných 23 kg. Následoval kapřík s váhou 14,2 kg na stejnou kombinaci nástrah a večer kolem desáté přišla pomalá jízda od dalšího nádherného kapra s váhou 24 kg. Ten neodolal dvoum kuličkám CRAWFISH na dno. Následující tři dny již další záběr nepřišel. S pozdravem Martin

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.