Francouzské jezero

Ahoj, hlásím se opět ze břehu jednoho francouzského jezera, kde jsem trávil 16 dní. V tu dobu zde panovaly vysoké teploty a navíc byly ryby pořád ve tření. Tudíž vyhlídky nebyly na záběry moc pozitivní. První týden jsem byl bez záběru a kontaktu s rybou.

Francouzské jezero

Ahoj, hlásím se opět ze břehu jednoho francouzského jezera, kde jsem trávil 16 dní. V tu dobu zde panovaly vysoké teploty a navíc byly ryby pořád ve tření. Tudíž vyhlídky nebyly na záběry moc pozitivní. První týden jsem byl bez záběru a kontaktu s rybou. Nedalo mi to a po osmi dnech jsem se přestěhoval na jiné místo. Po dvou dnech se ukázalo, že to byl dobrý nápad. Ve 3:15 hod. se mi konečně rozezněl příposlech a já vybíhám z bivaku, naskakuji na loď a začínám zdolávat prvního kapra. Asi po 20 minutách boje, končí kapr v podběráku. Při vážení ukazuje ručička váhy krásných 18,60 kg.

Kaprovi zachutnalo boilie ELITE STRAWBERRY od Imperialu, ve velikostech 2x24 mm, které bylo nadipováno,ve stejné příchuti. Čtvrtou noc na novém místě mi opět příposlech hlásí záběr. Opět vybíhám a znovu ve 3:15 hod. jedu pro kapra. Cítím obrovský tah, který mě táhne proti větru jako bych byl vzduch. Klepou se mi kolena a vypadá to, že by mohl být ještě vetší, než ten první. Boj trval dlouhých 35 minut. Konečně podebírám a jedu ke břehu. Váha ukazuje o něco méně, než u první ryby a to 16,80 kg. Kapr zabral opět na nadipovanou ELITE SRAWBERRY 2x24 mm. Do konce výpravy, už žádný záběr nepřichází. I tak jsem šťastný za ty to dvě ryby. Za Imperial Baits Petr (Lupajz) Langmajer.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.