S Elite-Strawberry vždy kupředu

Ahoj všem, jak je již u mě dobrým zvykem i při této výpravě na kapry jsem nenechal Elite-Strawberry doma. No je pravdou, že už několik let mě Elite-Strawberry doprovází na rybářských výpravách a je to jedna z mála kuliček boilie, která ve mě již na samých začátcích probudila důvěru a zatím patří mezi moje TOP produkty od IB. Už tehdy mi ukázala svojí sílu.

S Elite-Strawberry vždy kupředu

Ahoj všem, jak je již u mě dobrým zvykem i při této výpravě na kapry jsem nenechal Elite-Strawberry doma. No je pravdou, že už několik let mě Elite-Strawberry doprovází na rybářských výpravách a je to jedna z mála kuliček boilie, která ve mě již na samých začátcích probudila důvěru a zatím patří mezi moje TOP produkty od IB. Už tehdy mi ukázala svojí sílu. Elite-Strawberry byla vůbec první produkt, který jsem společně s plovoucími kuličkami též Strawberry vůbec koupil a od té chvíle mě imperial Baits oslovil natolik, že už je to pokud dobře počítám letos 5 sezonu co tyhle super produkty používám. Toď něco z nostalgie, ted už ale jdeme rybařit .

Vyrazil jsem na 2 denní akci při které semnou byla opět Elite Strawberry, protentokrát jsem zvolil balení kuliček 24 mm kterými jsem jak krmil tak chytal. Samotné nástrahy jsem obaloval v powder pastě s velkým množstvím GLM full-fat extraktu a chutového stimulátoru power-powder Elite-Strawberry. Před náhozem rád používám PVA pásku, na kterou přidávám 3–4 rozpůlené kuličky boilie . Při této akci jsem nějak s krmením nešetřil a pěkně jim to tam naservíroval. Zkrmil jsem všeho všudy 5kg kg krmení v podobě kuliček Elite-Strawbery a amino pelet 4mm který strašně rád používám . podařilo se mi udělat 3 záběry z toho jeden záběr byl cejn jak poleno ale pak následovala radost v podobě šupináče. Jeho délka přesáhla 90 cm hranici. Byl to neskutečný souboj. Chviličku před odjezdem se mi flajzar Q9 opět ozval a asi po 5 minutách jsem podebral dalšího pašíka, už ne tak velkého ale i tak jsem byl rád.

Za IB Jirka Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.