Elite Strawberry opět šlape

Opět stojím na břehu malého stojáku, sleduji aktvitu na hladině, kapsu od mikiny mám narvanou Elite Strawberry 16 mm a začínám krmením lákat místní poklady. Je všední den, ostatní jsou v práci a dá se říci, že mám vlastně vodu jen pro sebe.

Elite Strawberry opět šlape
Opět stojím na břehu malého stojáku, sleduji aktvitu na hladině, kapsu od mikiny mám narvanou Elite Strawberry 16 mm a začínám krmením lákat místní poklady. Je všední den, ostatní jsou v práci a dá se říci, že mám vlastně vodu jen pro sebe.

Ten klid, žádné hlasy jiných rybářů a já si vychutnávám výbornou snídani. Vzhledem k tomu, že mám na kaprařinu opravdu málo času, snažím se užít si každou vteřinku času u vody. Kapři jsou zde velmi chytří a já podle zkušeností vím, že se záběru dočkám stejně až v pozdních večerních hodinách, ale sakra co se to děje???? Pravá MK III se ohýbá jako luk ve vidličkách, Ultegra řve jako splašená a bobina byla z vlasce před hlásičem doslova vystřelena !! Něco na druhé straně si prostě myslí, že má na to se mnou pěkně vypéct a zajet do vázky po levé straně. Začíná mi docházet, že Elite Strawberry 20 mm + pop – up Elite Strawberry 16mm zasadila další úder a přemluvila opět dost dobrou rybu !

Shýbám se ke klacku, beru svou MK III do ruky a podstupuji ukrutný souboj, jaký jsem již dlouho nazažil s nádhernou velikou jikernačkou !! Po podebrání jsem v šoku, protože si uvědomuji, jaké štěstí jsem měl. Vždyť jsem tu byl takovou chvilku ! Je vidět, že Elite Strawberry je opravdu koule, která má vše, co rybář potřebuje !! Přehazuji klacky, fotím nádherného vodního tvora a po rozloučení usedám do svého maličkého křesílka a vychutnávám v duchu ten brutální souboj znovu a znovu………

Do půlnoci se nechal ještě přemluvit jeden nádherný kapřík kolem 8 kg, který mou radost ještě zdvojnásobil a já odjížděl opět šťastný od vody…….. Ten, kdo přemýšlí nad tím, jaké boilies by vyzkoušel, protože to jeho mu zrovna moc nešlape, měl by zkusit právě Elite Strawberry…….stojí opravu za to !!!!!!! A příště se vydáme již jinam, právě na zmíněnou pískovnu a mojí lásku zároveň. Nikdy na ní nedám dopustit a ona se mi na příští výpravě odmění za 7 let snažení zlatem………
Honza Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.