Elite-Strawberry a málo času :)

Poslední dobou jsem neměl moc času na delší výpravy, tak moje návštěvy u vody netrvaly moc dlouho. U vody jsem strávil odpoledne, nebo maximálně jsem zůstal přes noc. Navštívil jsem různé revíry. Díky málo času, co jsem měl k lovu jsem se snažil udělat mou nástrahu co nejvíce atraktivní.

Elite-Strawberry a málo času :)

Poslední dobou jsem neměl moc času na delší výpravy, tak moje návštěvy u vody netrvaly moc dlouho. U vody jsem strávil odpoledne, nebo maximálně jsem zůstal přes noc. Navštívil jsem různé revíry. Díky málo času, co jsem měl k lovu jsem se snažil udělat mou nástrahu co nejvíce atraktivní. K tomu mi napomohly IB Carptrack Amino Gely a Liquid-Powder Paste, ve kterých jsem kuličky krásně obalil. Vsázel jsem na příchutě Elite Strawberry a Monsters Paradise. To celé jsem doplnil o PVA punčošku ve které jsem měl drcené boilies nebo Amino pelety 4mm. Několik pěkných ryb se mi podařilo chytit, ale bohužel mi i pěkné ryby před podběrákem utekly. Ale i to k tomu patří!

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.