Dva kapříci z D5

Radek zabloudil nám zaslal report ze své víkendové výpravy na D5. Po chladnějším začátku se mu podařilo nalézt tu správnou prezentaci a nějaké kapry přelstít. Důležité je zmínit, že všechny ryby nachytal dle pravidel, tedy z odhozu, což se velmi cení.

Dva kapříci z D5

Radek zabloudil nám zaslal report ze své víkendové výpravy na D5. Po chladnějším začátku se mu podařilo nalézt tu správnou prezentaci a nějaké kapry přelstít. Důležité je zmínit, že všechny ryby nachytal dle pravidel, tedy z odhozu, což se velmi cení.

Ahoj Davide. Posílám jediné dvě ryby tohoto víkendu. V pátek a sobotu jsem vsadil na samotné koule ve větším průměru, ale absolutně bez zájmu (i okolní rybáři neměli žádný kontakt s rybou). V neděli jsem všechno překopal a to včetně návazců, prezentoval sem panačka z ELITE STRAWBERRY s oranžovou V-POPkou, na jeden prut 20mm + 16mm a na druhý 16mm + 12mm. Během 4 hodin oba pruty odjely. Ryby jsou již vytřené, tudíž mají i o nějaké kilo míň. Na fotkách 10 a 14kg. Zachránilo mě (a né poprvé) ELITE STRAWBERRY

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.