Dva dny na pískovně

Nějak se mi udělalo minulý týden volno v práci na 2 dny, tak jsem neváhal a musel vyrazit na ryby ;). Opět byla zvolena lokalita ve východních Čechách na pískovnu, kde jsem strávil týden v květnu. Chtěl jsem zkusit taktiku s minimem krmení, pouze pár boilies kolem nástrahy na zavážku. Celkový výsledek 12 kaprů, největšímu šupíkovi jsem navážil 15,60 kg a lysec 12,20 kg.

Dva dny na pískovně

Ahoj Imperialisti,

nějak se mi udělalo minulý týden volno v práci na 2 dny, tak jsem neváhal a musel vyrazit na ryby ;). Opět byla zvolena lokalita ve východních Čechách na pískovnu, kde jsem strávil týden v květnu. Chtěl jsem zkusit taktiku s minimem krmení, pouze pár boilies kolem nástrahy na zavážku. Celkový výsledek 12 kaprů, největšímu šupíkovi jsem navážil 15,60 kg a lysec 12,20 kg. Vše pochytáno na Monster-liver s bílou V-Pops obalené v L-P pastě. PS: Omlouvám se za kvalitu fotek (foceno mobilem), já „vůl“ doma nechal brašnu s foťákem… IB GOOO!

S přáním krásných chvil u vody

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.