Dračí žně pokračují

Ahoj Imperialisti a Ti co nejsou, tak zdravím i budoucí Imperialisty a ostatní kolegy J Posílám krátkou zprávu od vody z minulého víkendu. Víkend proběhl naprosto v pohodě, ale spíše než kapři mě pěkně dlouho otravovali tloušti a ostatní bílá ryba. Voda létala nahoru, potom zas dolů a podle zkušeností, které zde máme bylo jen pár těch ,, správných ,, hodin na to, aby byla možnost dostat nějakého kapra na břeh.

Dračí žně pokračují

Ahoj Imperialisti a Ti co nejsou, tak zdravím i budoucí Imperialisty a ostatní kolegy J Posílám krátkou zprávu od vody z minulého víkendu. Víkend proběhl naprosto v pohodě, ale spíše než kapři mě pěkně dlouho otravovali tloušti a ostatní bílá ryba. Voda létala nahoru, potom zas dolů a podle zkušeností, které zde máme bylo jen pár těch ,, správných ,, hodin na to, aby byla možnost dostat nějakého kapra na břeh. Vsadil jsem samozřejmě na to nejlepší co mám a to je boilies Monster´s Paradise a boilies IB Birdfood Banana. Vždycky, abych se rybám trefil do chuti, dávám jeden prut jak se říká na ,,smrad,, a druhý klacek na ,, sladký.

V sobotu jsem bohužel udělal jen záběr od kapříka kolem 60 cm a domů jsem jel plný očekávání, co přinese neděle. Pro jistotu jsem na vodu naházel těsně před tím, než jsem odjel 2 hrsti Paradajska a 2 hrsti Banánu. Nedělní ráno bylo unavené a tak jsem nahodil klacky přesně do těch správných míst a odebral jsem se všechno dospat na lehátko ke klackům. V devět ráno mě naprosto bez jediného pípnutí probudil jekot mého pípáku a já dostal na břeh nádherného říčního kapra, ze kterého jsem měl obrovskou radost. Potom následovala hodinka masakru záběrů, když jsem zhruba za hodinu vytáhl 5 tloušťů a další dva menší kapříky.

Hodně štěstí u vody přeje Drak.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.