Domino na pískovně

Ahoj všichni, minulý víkend jsem se vydal společně s tátou a Montym na svazovou pískovnu. Bohužel se rybám moc nechtělo na břeh, ale i přesto se tátovi povedlo asi 8 kapříků okolo 70 cm.

Domino na pískovně
Ahoj všichni, minulý víkend jsem se vydal společně s tátou a Montym na svazovou pískovnu. Bohužel se rybám moc nechtělo na břeh, ale i přesto se tátovi povedlo asi 8 kapříků okolo 70 cm. Ja jsem měl asi 5 záběrů , první slušnější kapr se mi vyřízl v okolních větvích, kterých je tam opravdu dost . Pak nasledovali 3 padáčky, od cejnů ,za sebou.
V neděli mi přišel zase padáček a znovu to vypadalo na cejna, zvedl jsem prut a zasekl do tvrda. Následoval asi 20 minutový souboj a poté už jsem podebíral opravdu krasně zbarveného šupináče s váhou 14,8 kg. Po tomto souboji nepřišel ani jeden záběr.Následující den, kdy byl naplánovaný odjezd, jsem odjížděl spokojený.

Domino

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.