2 dny s Elite-Strawbery

Opět jsem tady. Hlásím se z další, ted již z 2 denní výpravy s Carptrack Elite-Strawbery a s její celou rodinou gely,dipy,esence… Je známo,že Elite-Strawbery od Maxe Nollerta je silná zbran a magnet na kapry.

2 dny s Elite-Strawbery

Opět jsem tady. Hlásím se z další, ted již z 2 denní výpravy s Carptrack Elite-Strawbery a s její celou rodinou gely,dipy,esence… Je známo,že Elite-Strawbery od Maxe Nollerta je silná zbran a magnet na kapry. I mně tahle kulička potvrzuje celých 6 let jak je pro kapry skvělá … Už to nejde ani spočítat kolikrát jsem tento druh boilies měl u vody … ( hodněkrát ) Na 2 dny lovu jsem sbalil 5 kg pytel Elite-Strawbery 20 mm. Neni potřeba nic jiného, kapr ji prostě chce ! Pouze samotnou nástrahu jsem doplnil o bezkonkurenční Carptrack Amino-Gel Elite-Strawbery . K samotným nástrahám jsem přidával na háček PVA punčochu s Carptrack Amino-peletami 4mm zalité In Liquidem a zasypané protein concentrátem od Imperial Baits … 2 dny 2 ryby, na pohodu rybačka.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.