Další úžasné lednové úlovky!

Po velmi chladné týdnu uprostřed ledna, kdy nebyl rybolov prakticky nemožný díky ledu, který se objevil i na řece, jsem po výrazném oteplení na konci měsíce neváhal a opět vyrazil.

Další úžasné lednové úlovky!
Tentokrát byly v plánu tři denní vycházky. Výrazným motorem, který mě hnal k vodě byla také touha vyzkoušet nové hlásiče Edwards Custom Upgrades, pro které jsem získal nové zastoupení. Na místo jsme dorazili okolo sedmé hodiny ranní. Montáže jsem měl nachystané již z domova a tak jsem měl nahozeno velmi rychle. Tentokrát jsem vsadil na osvědčenou nástrahu, která mi na předchozích zimních výpravách nachytala ty největší ryby, tedy na Elite Strawberry 20mm, kterou mám delší dobu nadipovanou ve stejnojmenném dipu, s přidáním trochy inL a inP + růžová V-pop 16mm zalitá esencí Elite Strawberry. Protože jsem nahazoval ještě za tmy a nebyl jsem si úplně jistý o umístění mých montáží, rozhodl jsem se zhruba po hodině obě udice přehodit. Konečně jsem byl 100% spokojený. Trvalo to asi 5 min, když jsem zaslechl zvuk nového hlásiče. Trochu nevěřícně jsem zíral na prut, jak se ohýbá , zvuk zrychluje a cívka se začíná roztáčet! Byl tam! Od začátku mi bylo jasné, že se bude jednat o slušnou rybu a po skvělém souboji jsem podebral nádherného říčního šupináče. Úžasná ryba! Bohužel tento záběr byl jedným záběrem, který se nám ten den podařilo udělat. Následující den se situace opakoval s tím, že jediný záběr přišel v odpoledních hodinách a jednalo se o menší rybu okolo 7kg. Zbývala tedy poslední výprava, posledních pár hodin lovu. Ve chvíli, kdy jsme začali plánovat odjezd mi okolo 11:30h přišel další pomalý záběr, který naznačoval, že by se mohlo opět jednat o pěknou rybu. Po chvíli zdolávání mi kapr zajel do vázky a tak jsem musel vyrazit na vodu se člunem. Velmi brzy se mi jej podařilo vyprostit a mohl si úžit první letošní zdolávačku z vody se zdárným koncem v podobě dalšího krásného říčního pokladu! Leden se mi opravdu vydařil a již se nemohu dočkat, co mi přinese únor. Tento měsíc bude velmi pracovně náročný, především díky výstavám, na které se se značkou Imperial Baits chystáme. Všechny bych vás chtěl tímto pozvat na veletrhy For Fishing v Praze, kde se budete moci v sobotu a v neděli setkat také s majitelem IB Maxem Nollertem a Carp & Spinning Show v Trenčíně! Kromě Imperial Baits a všech letošních novinek u nás naleznete také kompletní sortiment oblečení Hotspot Design, RidgeMonkey a žhavou novinku hlásiče Edwards Custom Upgrades! Teším se na vás! David Fořt / Imperial Baits Team CZ/SK

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.