Další bitva na Labi

Další krátkou výpravu na Labe jsem si naplánoval na polovinu září. Tentokrát opět na jiný úsek řeky. Moc času na lov jsem neměl, k vodě jsem dorazil v pátek navečer a v neděli okolo poledne jsem musel končit. Nástraha byla jasná, opět jsem vsadil na monster´s Paradise meets Elite, tentokrát však pouze na jednu 24mm nástrahu.

Další bitva na Labi

Další krátkou výpravu na Labe jsem si naplánoval na polovinu září. Tentokrát opět na jiný úsek řeky. Moc času na lov jsem neměl, k vodě jsem dorazil v pátek navečer a v neděli okolo poledne jsem musel končit. Nástraha byla jasná, opět jsem vsadil na monster´s Paradise meets Elite, tentokrát však pouze na jednu 24mm nástrahu.

Po několika menších rybách se mi hned první večer podařilo úlovit nádherného a velmi bojovného lysce, který se stal největší rybou tohoto víkendu. Celkem se mi podařilo udělat 8 záběrů, těsně před odjezdem jsem zdolal krásnou parmu. Tahle ryba mi udělala velikou radost. Opravdu dlouho jsem parmu neviděl a tak její ulovení opravdu potěšilo. Monster´s Paradise se opět ukázalo jako skvělá volba a věřím, že letos ještě neřeklo poslední slovo!

Za Imperial Baits CZ/SK, David Fořt

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.