CarpTime na Labi

V rámci natáčení dalšího dílu pořadu Carp Time jsme vyrazili s Carpkillerem na Labe. První dva dny byly vlažnější a pouze o několika málo záběrech, ale pravidelný přísun dávek boilie IB kapry rozhýbal.

CarpTime na Labi

V rámci natáčení dalšího dílu pořadu Carp Time jsme vyrazili s Carpkillerem na Labe. První dva dny byly vlažnější a pouze o několika málo záběrech, ale pravidelný přísun dávek boilie IB kapry rozhýbal. Manželka dorazila v tu správnou chvíli a další dva dny jsem si krásně zachytali. Podařilo se nám ulovit 25 kaprů, bohužel menších váhových kategorií. Používali jsme Monster Liver, Crawfish a Carp Total. Záběry chodily pravidelně na všechny druhy našich nástrah. Na Monster Liver 24mm jsem také prožil předem prohraný souboj s opravdu hodně velkým sumcem, který mi nakonec narovnal háček a na stejnou nástrahu se mi také podařilo ulovit poslední rybu naší výpravy – amura :-)

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.